Hakkımızda

Her geçen yıl tecrübe ve kalitesini arttırarak ve teknolojinin verdiği en yeni imkanları kullanarak sürekli çıtasını yükselterek günümüze ulaşmıştır.

Ankara Ezgi Reklam Web Sayfasına Hoşgeldiniz

Ezgi reklam olarak kurumsal kimliğimizin önceliği müsteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamaktır. Bu ihtiyaçları karşılarken müşterilerle sağlıklı dialog kurup kaliteli hizmet, yüksek performans, işte verimlilik ve güvenilirliği ön planda tutmaktayız.

Ankara Ezgi Reklam Pleksi

Reklam Tabela Lazer Kesim Cnc Router

Pleksiglas ürünler,lazer kesim, gravür ve markalama sistemlerinin kullanıldığı  başlıca sektörler olan kozmetik, ilaç, gıda, kuyumculuk, bankacılık ,aydınlatma,plastik,savunma sanayii vb. sektörlere  yaptığımız tanıtım,imalat ve üretim çözümleri ile ismini duyurmuştur.  Profosyonel kadrosu ve profosyonel makina parkı ile siz değerli müşterilerimize çözümler sunmak sizlerle  çalışmak bizim için bir onurdur.

Ezgi Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Dilek Kutusu,aydınlatma ürünleri Promosyon ürünleri, Masaüstü broşürlükler, Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı,

reklam ürünleri ve mimari yönlendirme ürünleri Kozmetik tester standı, Reklama dayalı her türlü stand çalışması, Kongreler, toplantılar için masaüstü isimlikler yapmaktadır.

Aynı zamanda Siz değerli müşterilerimize fason kesim ve üretim hizmetide vermekteyiz.

ankara reklam