Hizmetlerimiz

Ezgi Pleksi reklam tabela

Ezgi ReklamPleksi Lazer Kesim CNC Router

Pleksi Pleksiglas Döküm akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.Pleksi Klasik cama göre darbelere karşı 6 kat daha dayanıklıdır.

brosurluk
ankara tabela

EZGİ REKLAM ; yöneltme , bilgi verme, tanıtma, işlemler için, genellikle dış mekan ( bina, yol, açık alan vs. ) kapalı alanlarda, iç mekan tanıtım veya belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan platformalara tabela denir.

Tanımdan da anlaşılacağı gibi reklam, kurumların veya işyerlerin ister ticari, olsun ister kamu hizmeti amaçlı olsun insanların dikkatini çekmek ve belli bilgileri onlara kabul ettirilmiş etmek amacıyla kuruludur. Tabela özellikle dış mekanda çok zengin kullanım alanları olmasından ve herkesin  görebilmesinden dolayı geniş bir yelpazeye sahiptir.

Bir tabela, kullanılacak amaca ve mekana göre istenilen boyutlarlarda,renklerde ve biçimde olabilir. Önceden tek kalıp, el yazmasıyla başlayan tabela sektörü günümüzde ilerleyen teknoloji ve yaratıcı reklam fikirleri sayesinde canlı bir sektör haline gelmiştir. Bugün tabelasız herhangi bir firma binası görülemeyeceği gibi çeşitli alanlarda kullanılan totem,bilboard tarzı tabela alternatifleri ile bulundukları alanların dışında da daha özgür reklam yapabilmektedirler.

1.

Ankara Ezgi Reklam

Reklamcılıkta tüketicinin karmaşık bir yapı içinde görüntü kirliliğine maruz kaldığı piyasada, algısını berraklaştırmak ve görselleştirmenin en kolay biçimde algılanabilecek en iyi hale getirmek istemekteyiz.

2.

Ezgi Pleksi Pleksiglas

Pleksi ve pleksiglas standlarının kullanıldığı başlıca sektörler olan kozmetik, ilaç, gıda, kuyumculuk, bankacılık gibi alanlara yaptığımız tanıtım çözümleri tezgah üstü ve masa üstü pleksi stand çözümleri ile her zaman yanınızdayız.

3.

Lazer Kesim

Profesyonel tasarımlar Galvo Lazer Markalama ve Kesim Sistemleri ile bir çok markalama örneklerinin İç ve Dış Mekanlara (pleksiglas, ahşap, kağıt, karton, deri, kumaş vb.  ürünlerin kesimi), ofis tabelası imalatı